Žiaci (absolventi LDO), ktorí pokračujú na profesionálnej úrovni v umení:
Simona Gallová (JAMU, Divadelná fakulta)
Sebastián Šulík (FAMU, filmová réžia)
Ľuboš Janák (VŠMU, Divadelná fakulta, bábkoherectvo)
Mário Houdek (VŠMU, Divadelná fakulta, bábkoherectvo)
Marek Šarluška (VŠMU, Filmová a televízna fakulta, scenáristika)
Tereza Mandzáková (VŠMU, Divadelná fakulta, herectvo)
Pavlína Oklešteková (VŠMU, Divadelná fakulta, réžia a dramaturgia)
Ráchel Matejovičová (Štátne konzervatórium, hudobno-dramatický odbor)
Alexandra Haňdiaková (Štátne konzervatórium, hudobno-dramatický odbor)
Dominika Vavrová (SUŠ Scénického Výtvarníctva, masmediálna komunikácia)
Zdeno Dobrota (Solent university Southampton, filmové herectvo)
Marek Mráz (Štátne konzervatórium, hudobno-dramatický odbor)
2015
- krajská súťaž detských divadelných súborov "Stretnutie s malou Táliou" - 1. miesto (predstavenie Friends)
- festival Scénická žatva - 2.miesto (predstavenie Friends)
2016
- krajská súťaž detských divadelných súborov "Stretnutie s malou Táliou" - 3. miesto (predstavenie DaSiNaMaBaViSaSaDoDo 2015)
- súťažný festival pantomímy a pohybového divadla PAN - 2. miesto (predstavenie Každý z nás má v sebe Šobuľa)
- Celoslovenský festival neprofesionálneho divadla a prednesu Divadelná tehlička - 1. miesto v kategórii činohra SŠ a ZUŠ od 15 rokov (predstavenie Haló, tu sme!)
- Celoslovenský festival neprofesionálneho divadla a prednesu Divadelná tehlička - 1. miesto v kategórii pohybové divadlo (predstavenie Každý z nás má v sebe Šobuľa)
- Celoslovenský festival neprofesionálneho divadla a prednesu Divadelná tehlička - cena za kostýmy (predstavenie Každý z nás má v sebe Šobuľa)
- Celoslovenský festival neprofesionálneho divadla a prednesu Divadelná tehlička - cena za herecký výkon žiaka Ľuboša Janáka
2017
- krajská súťaž detských divadelných súborov "Stretnutie s malou Táliou" - (predstavenie svetlo.tma)
- krajská súťaž mladých a dospelých "Divadelné konfrontácie" - 3.miesto s postupom na celoštátnu prehliadku FEDIM (predstavenie svetlo.tma)
2022
- krajská súťaž v Pezinku "Divadelné konfrontácie" - 3. miesto (predstavenie Mám ťa rád)
2023
- krajská súťaž divadelných súborov "Stretnutie s malou Táliou" 2. miesto s návrhom na postup (predstavenie O Jankovi Polienkovi)
- celoslovenská súťaž divadelných súborov "Zlatá priadka" v Šali - BRONZOVÉ PÁSMO